Het beste onderwijs realiseren samen met onze leerlingen.

Elektrische bus voor De Rungraaf en De Korenaer

28 februari 2024

Met je eigen schoolbus op bezoek bij stagebedrijven, een uitstapje naar de schaatsbaan of een kijkje nemen bij de horeca van het PSV-stadion; hoe leuk is dat? Voor de leerlingen van De Rungraaf en De Korenaer Eindhoven is dit nu realiteit.

 

 

De organisatie Saam heeft de bus voor onze scholen gerealiseerd met hulp van stagebedrijven, contractpartners en lokale bedrijven.

 

Feestelijke ingebruikname

Begin februari was de feestelijke ingebruikname van de bus waarbij alle sponsoren uitgenodigd waren om onder het genot van een hapje en een drankje hun bijdrage te bewonderen en zo ook onze school te leren kennen.

 

 

Er waren optredens van verschillende leerlingen en een rondleiding door de school. Het was een zeer geslaagde middag.

 

 

Dankjewel!

Wij zijn Saam en alle sponsoren heel erg dankbaar voor onze mooie bus!

 

 

 Nieuwsarchief